Šedý lněný sedací polštář Karup Design More 70 x 70 cm

4 690 

Popis produktu

Doplňte svůj interiér o sedací polštář More od značky Karup Design. More je nejen ideálním místem pro usazení hostů, ale i skvělým společníkem při každodenním lenošení. Pokud vlastníte dva polštáře More, můžete si z nich vytvořit například podnožku k pohovce nebo vyšší taburet. Spojením tří těchto polštářů získáte pohodlné jednolůžko o délce 210 cm. Tento velmi funkční kousek oceníte zejména v menších domácnostech, kde všestranně poslouží a zabere velmi málo místa. Sedací polštář More si zamilují děti, dospělý, ale i vaši čtyřnohý mazlíčci. Skvěle vypadá v kombinaci s pohovkami a dalším nábytkem od této dánské značky. Polštář More je k dispozici v široké škále barev – tak kterou si vyberete?

Pozn.: Futonový sedací polštář je vyrobený z přírodních materiálů, a je proto potřeba o něj pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ho pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ho pouze suchým hadříkem.

Pozn.: Balení obsahuje 1 polštář.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva a materiál sedacího polštáře odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 818914070070 Kategorie: , , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty