Hnědá dvoumístná rozkládací pohovka Karup Design Bebop 174 cm s černou konstrukcí

17 493 

Popis produktu

Pohodlná pohovka je základ. Doplňte svůj interiér o dvojmístnou rozkládací pohovku Bebop značky Karup Design. Jednoduchým pohybem se tato elegantní pohovka promění na praktické, a hlavně pohodlné lůžko. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna o kvalitní 12 cm vysokou futonovou matraci, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4cm pěnu. Praktickým detailem této pohovky jsou opěrky, které snadno sklopíte a vytvoříte tak jednolůžko například pro vašeho hosta. Bebop perfektně doplní minimalisticky a skandinávsky laděné domovy. Představuje skvělé řešení především pro menší interiéry, kde oceníte další místo na spaní. Součástí balení jsou dva polštáře. Pohovka je k dispozici v mnoha barvách matrací a další barvě konstrukce.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace a konstrukce odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 140102759 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty