Bílá dvoumístná rozkládací pohovka Karup Design Step 158 cm s černou konstrukcí

17 388 

Popis produktu

Užijte si každodenní relax na dvojmístné rozkládací pohovce Step. Jednoduchým pohybem se elegantní pohovka promění na praktické lůžko nebo pohodlnou lenošku. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna o dvě volně položené futonové matrace, které v sobě kombinují recyklovaná vlákna a 4cm pěnu. Praktickým detailem této pohovky jsou opěrky, které snadno sklopíte a vytvoříte tak postel například pro nečekaného hosta. Step se skvěle hodí do minimalisticky a skandinávsky laděných domovů. Představuje skvělé řešení především pro menší prostory, kde oceníte další místo na spaní. Vybrat si můžete z široké škály barev matrací a další barvy konstrukce.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace a konstrukce odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 150102701 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty